PL EN DE ES
 

Wirtualne biuro

W przypadku niektórych przedsiębiorstw posiadanie własnej siedziby nie jest koniecznością – staje się wręcz zbędnym wydatkiem. Każda działalność potrzebuje jednak zarejestrowania.

Z tego względu coraz więcej właścicieli firm korzysta z opcji, jaką jest wirtualne biuro. Umożliwia ono prawidłowe prowadzenie działalności zarówno w obiegu gospodarczym, jak i przy relacjach z urzędami.

Wirtualne biuro Warszawa, Wrocław, Katowice


Możesz sam zdecydować gdzie ma być zlokalizowana Twoja firma. Nasze usługi skierowane są do przedsiębiorców chcących identyfikować się firmą zarejestrowaną w stolicy. Skorzystaj z oferty (Wirtualnego biura Wrocław, jeśli zależy Ci na łatwym kontakcie w jednym z naszych wrocławskich oddziałów. Być może idealne miasto do siedziby Twoje firmy to Śląsk? W takim przypadku najlepszy wybór to Wirtualne biuro Katowice. To Ty wybierasz gdzie ma znajdować się Twoje biuro!

Nasza firma Credo proponuje usługi tego typu, udostępniając przedsiębiorcom wirtualne biuro. Warszawa i Wrocław to miasta, w jakich nasza usługa jest dostępna. Zapewniamy w ten sposób Klientom adres rejestracyjny oraz korespondencyjny, pozwalający na normalne funkcjonowanie działalności. Zajmujemy się odbiorem oraz przechowywaniem korespondencji, oferując przy tym także prowadzenie ksiąg rachunkowych. Dzięki temu wszystkie niezbędne dokumenty mogą być natychmiast wykorzystane, a ich obieg jest usprawniony. Na miejscu mogą być także przeprowadzane kontrole urzędowe.

Usługa wirtualne biuro stanowi najlepsze rozwiązanie dla:


  • małych firm, które nie prowadzą sprzedaży w miejscu działalności i nie zatrudniają pracowników,
  • przedsiębiorstw, które się organizują, a adres siedziby jest im niezbędny do rejestracji,
  • właścicieli, którzy nie chcą ujawniać miejsca siedziby firmy; najczęściej jest to ta sama lokalizacja, co adres zamieszkania,
  • działalności gospodarczych, którym zależy na podleganiu pod inny urząd skarbowy,
  • spółek, które nie prowadzą już działalności gospodarczej.

Skorzystanie z naszego wirtualnego biura to najlepszy sposób na znaczne zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności. Wrocław, Warszawa, Katowice - nasze oddziały są do Państwa dyspozycji. Zapraszamy.

Co konkretnie zyskujecie Państwo zakładając wirtualne biuro w jednym z naszych oddziałów?

Wiarygodność w oczach klientów

Przede wszystkim zyskujecie Państwo profesjonalny adres. Klienci patrzą przychylniejszym okiem na firmy, których adresy nie są adresami mieszkaniowymi. Posiadając biuro (nawet wirtualne) pod adresem wskazującym na biurowiec zyskujecie więc Państwo wiarygodność w oczach klientów.

Możliwość zwiększenia inwestycji w swoją firmę

Każda firma potrzebuje adresu do rejestracji. Jeżeli nie potrzebujecie Państwo fizycznej siedziby firmy, nie ma konieczności, abyście wynajmowali biuro i płacili za nie grube pieniądze. Dzięki wirtualnemu biuru oszczędzacie Państwo znaczne kwoty każdego miesiąca, a jeżeli pomnożycie te kwoty przez 12 miesięcy może się okazać, że dzięki tej jednej decyzji zyskacie Państwo znaczne środki na inwestycje, które mogą pomóc Państwu w rozwoju swojej firmy.

Nowi potencjalni klienci

Pomimo tego, że żyjemy w świecie mocno zglobalizowanym, klienci wciąż często decydują się na wybór kontrahenta ze swojej okolicy. Dzieje się tak z różnych powodów, począwszy od poczucia bezpieczeństwa, a skończywszy na potrzebie wspierania lokalnego biznesu. Posiadanie wirtualnego biura z adresem w jednym z trzech spośród największych polskich miast może więc także otworzyć przed Państwem nowe rynki zbytu, zachęcić nowych klientów z tych miast do skorzystania z Państwa usług. Biorąc pod uwagę liczby (Warszawa +1,7 miliona mieszkańców, Wrocław + 630 tysięcy mieszkańców, Katowice + 310 tysięcy mieszkańców) w sumie daje to ponad 2,5 miliona potencjalnych nowych klientów. Z biegiem czasu (dzięki temu, że zdecydujecie się Państwo w tym momencie na biuro wirtualne w tych miastach), kiedy liczba klientów z tych miast będzie rosła, działalność będzie się rozwijała, będziecie się mogli bezproblemowo przenieść do realnego biura i świętować otwarcia kolejnych biur w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu. Tego oczywiście Państwu życzymy.

Niezależność lokalizacyjna

Zakładając realne biuro w jakimś miejscu jesteście Państwo niejako przywiązani do tego miejsca. Zakładając biuro wirtualne możecie Państwo pracować w dowolnym miejscu w kraju czy zagranicą jednocześnie mając pewność, że Państwa biuro (wirtualne) działa idealnie. Ponieważ firma Credos zapewnia odbiór i przechowywanie korespondencji oraz, dla zainteresowanych, prowadzenie ksiąg rachunkowych, nawet jeżeli przez tydzień będziecie Państwo pracowali na słonecznym nadmorskim wybrzeżu, w wirtualnym biurze Państwa firmy wszystko będzie funkcjonowało jak w szwajcarskim zegarku.

wirtualne biuro
 


zapraszamy do naszych siedzib

al. Książęca 4, 00-498 Warszawa Centrum, e-mail: centrum@credos.pl

ul. Domaniewska 47, 02-672 Warszawa Mokotów, e-mail: mokotow@credos.pl

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 22, 40-058 Katowice, e-mail: katowice@credos.pl

ul. Ofiar Oświęcimskich 17-19, 50-069 Wrocław, e-mail: wroclaw@credos.pl